Dla Firm


Angielski dla firm i instytucjiSzkoła Uncle’s School of English prowadzi szkolenia językowe dla firm oraz instytucji. Każde szkolenie językowe jest dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfikacji firmy. Do wymagań Klienta dostosowana jest intensywność oraz tematyka kursów oraz rodzaj używanych materiałów do potrzeb i wymagań Klienta. W naszej ofercie znajdują się kursy ogólne oraz specjalistyczne.

Obecnie prowadzimy szkolenia dla znanych firm takich jak: Valsir z Skawiny, Lemarpol, BIBP i MWH Meble z Zatora oraz Spółdzielni Inwalidów PIONIER z Wadowic. Jesteśmy również obecnie podwykonawcą szkoleń dla Grupy MASPEX z Wadowic. Nasi lektorzy prowadzili zajęcia dla znanych instytucji takich jak: Tatrzański Park Narodowy, sieć sklepów H&M, Valeo, Team Technik czy Ferro.


Kursy ogólne

Mają na celu przełamanie barier językowych umożliwiających swobodne i poprawne komunikowanie się w mowie jak i na piśmie. Na niższym poziomie znajomości języka angielskiego szczególnie kładziemy nacisk na umiejętność swobodnej, płynnej komunikacji.

Natomiast na wyższym poziomie poszerzamy zakres słownictwa, utrwalamy znajomość i umiejętność posługiwania się strukturami gramatycznymi, doskonalimy swobodę mówienia poprzez poprawność wypowiedzi zarówno ustnych jak i pisemnych.

Kursy biznesowe i specjalistyczne

Kursy Business English mają na celu doskonalenie swobody wypowiedzi na tematy biznesowe. Nasza szkoła skupia się na rozwoju umiejętności czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu. Dzięki temu Klienci rozwijają umiejętności biznesowe, które umożliwiają lepsze i swobodniejsze prowadzenie spotkań biznesowych, negocjacji czy prezentacji.

Zajęcia biznesowe indywidualne

Zajęcia skierowane są dla Klientów, którzy preferują indywidualny kontakt z lektorem. Program zajęć spełnia indywidualne potrzeby Klienta, gdzie tempo i intensywność są dostosowane do potrzeb i preferencji Słuchacza.

Cena kursu językowego jest uzależniona od ilości osób objętych szkoleniem oraz ilości zleconych zajęć. W celu otrzymania wyceny zapytania ofertowe z opisem potrzeb prosimy kierować pod adres:  kontakt@uncle.com.pl