Partnerzy


Nasi partnerzy


Instytucja reprezentująca Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej oraz edukacyjnej, z nastawieniem na naukę języka angielskiego.

Jedyna Szkoła Językowa w Płocku i druga na Mazowszu, która ma wyłączne prawo do nauczania metodą Callana nadane przez Organizację Metody Callana (CMO).

LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE Sp. z o.o. to obecnie czołowy importer wózków widłowych takich marek jak m.in. TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI, a teraz także MANITOU.

Firma Valsir S.p.A. została założona w 1987 roku we Włoszech, w oparciu o precyzyjną strategię przyjętą przez Grupę Silmar – holding, która jest liderem na rynku sanitarnym i grzewczym z obrotami sięgającymi powyżej 900 milionów Euro i 2,600 pracownikami – z fabrykami we Włoszech, w regionie Valsabbia na północ od Brescia oraz za granicą w Portugalii, Polsce, Rosji, Rumunii, Ukrainie, Francji i RPA.

Spółka MWH Meble oferuje kompleksowe wyposażanie w meble sieci hoteli 150 – 600 pokoi, jak również części publicznych, restauracji, centrów handlowych, sklepów, auli, biur, domów seniorów.

Firma teamtechnik to jeden z światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni  elastycznych linii montażowych oraz testowych w branży automotive.

BIBP produkuje worki typu Bag in Box, elastyczne opakowania barierowe i worki aseptyczne. BIBP z powodzeniem konkuruje na rynkach światowych. Opakowania trafiają obecnie do blisko 30 krajów

Spółdzielnia Inwalidów „PIONIER” jest firmą produkującą elementy złączne, takie jak: nity z materiałów kolorowych, nity zrywalne, akcesoria meblowe, okucia tapicerskie od 1950 roku.